fbpx

שאלות ותשובות

מחירי הפלייבקים בקטלוג שלנו נעים בין 35 ש”ח ל750 ש”ח.
כיוון שאנו פונים לשוק המקצועי, זאת אומרת לזמרים, מוסיקאים, אמנים, אולפנים ובעצם כל מי שיש לו צורך בפלייבק איכותי ברמת הופעה/אלבום ויודע שבאיכות כדאי להשקיע, אנו מפיקים פלייבקים ברמת הסאונד והדיוק הגבוהה ביותר שאנו יכולים להגיע והתוצאה בסופו של תהליך היא פלייבקים הרבה יותר מהוקצעים ואיכותיים שהושקעו בהם הרבה יותר שעות עבודה וירידה לפרטים מאשר על הפלייבקים הקיימים היום ברשת ואת זה ניתן לשמוע על ידי האזנה לפלייבקים הקיימים בשוק לשיר מסויים והשוואתם לפלייבק הקיים באתר שלנו. לסיכום, מחירי הפלייבקים בקטלוג שלנו מושפעים ישירות מרמת הפקתם והשימוש העתידי בהם.

אכן כן. כיוון שאנו הפקנו את כל הפלייבקים בקטלוג שלנו ואנו שומרים את כל הפרוייקטים שלהם וכן כיוון שמדובר בכלים ממוחשבים ולא בנגנים חיים, יש לנו את האפשרות לשנות את הסולם כל פלייבק בקטלוג מתוך הפרוייקט המקורי מבלי לבצע אי אילו מניפולציות שיפגעו איכות הסאונד. למעשה יש לנו את האפשרות לעשות כל שינוי כמו שינוי מהירות, ביטול כלים מסויימים למטרות לימוד או הופעה וכן הלאה. זה אגב ההבדל בינינו לבין אתרי הקריוקי בהם לא ניתן לשנות את סולם הפלייבק שלעיתים הפלייבק אף מגיע עם קולות ליווי עליהם.

כחלק מעלות הפלייבק הלקוח רשאי לקבל את הפלייבק בסולם אחד נוסף ללא תשלום. על כל בקשה נוספת לשינוי סולם נוסף מעבר לזה, יגבה תשלום בעלות של 35 שקלים בעבור זמן העבודה הנוסף שלנו באולפן  לצורך שינוי סולם הפלייבק בשנית.

בעיקרון כן אך הסאונד ישתנה. כיוון שקובץ הפלייבק הקיים אצלך הוא קובץ סגור (זאת אומרת קובץ שאי אפשר לשחק עם הערוצים שלו), האפשרויות לשינוי הסולם של הפלייבק הן מוגבלות אך ישנן כל מיני מניפולציות שאפשר לעשות כדי לשנות את סולם הפלייבק. חלקן מהירות ופשוטות וחלקן דורשות מעט יותר זמן עבודה ולכן גם יהיו יקרות יותר. השאלה בסופו של דבר היא לאיזה צורך נדרש הפלייבק. האם לאירוע משפחתי בו ניתן להתפשר מעט על הסאונד או להופעה או צורך מקצועי ואז כדאי להשקיע קצת יותר.

פלייבק יכול להגיע בשלל עיבודים, כלים מוזיקלים, מבנים וסולמות. כשכתוב ליד בעמוד הפלייבק בעיבוד: “נאמן למקור”, הכוונה היא שהפלייבק נאמן לעיבוד המקורי שלו זאת אומרת שהוא מנוגן עם אותם כלים, אותם תפקידים, אותו סולם ואותו מבנה ולמעשה הוא מחקה את השיר המקורי.

כאשר בעיבוד כתוב משהו אחר כמו “בעיבוד קצבי” או “עיבוד ליום זיכרון” ,”עיבוד פסנתר”, “דאנס” וכן הלאה, הכוונה היא שהפלייבק לא נשמע כמו השיר המקורי אלא הוא מנוגן בצורה אחרת, עם כלים אחרים ולעיתים גם במבנה וסולם אחר שלא מתחקים אחר מקור השיר אלא נותנים לו פרשנות חדשה.

פלייבקים אלה מופקים על פי בקשה מיוחדת (לרוב לזמרים, הופעות ספציפיות ולמסיבות בבתי ספר).

אנו כמובן יכולים להפיק אותו עבורך מאפס על פי דרישותיך בהתאם לכל מטרה. ניתן להפיק את הפלייבק בעיבוד נאמן למקור או בעיבוד שונה בו דברים רבים יכולים להשתנות כמו סגנון, מקצב, סולם, מהירות, כלים וכן הלאה. עלויות הפקת פלייבק מאפס הן כמובן גבוהות מפלייבק מתוך הקטלוג, אך אנו יכולים להתאים עבורך הפקת פלייבק לפי תקציב.

 

ראשית – הכל אפשרי! אנו יכולים לייצר כל דבר או רעיון מוסיקלי העולה על רוחך! כמובן אין שום בעיה להקליט נגנים בפלייבק במקום כלים ממוחשבים ואנו אף עובדים עם נגנים מעולים המשתתפים בהפקות הגדולות ביותר בארץ, אך כמובן יש לזה עלות גבוהה בהרבה מהפקת פלייבק ממוחשב כיוון שנוספות כאן עלויות הנגנים וזמן ההקלטות שלהם.

 

בהחלט כן. יש לנו ניסיון עשיר בהפקת מחרוזות עבור הפקות ילדים, הפקות במה, להקות לאירועים וכו’. אנו מפיקים מחרוזות בכל סגנון וז’אנר לפי כל רעיון או גחמה הכי משוגעת שיכולה לעבור לכם בראש וכמובן מתאימים את הסולמות השירים במחרוזת למנעד הזמר.

 

בהחלט. ניתן להגיע אלינו עם פלייבק מוכן או לרכוש פלייבק מהקטלוג שלנו ולהגיע להקליט באחד מהאולפנים שלנו.

 

בוודאי. אנו מחזיקים ציוד נייד במיוחד למקרים אלה. אנו נוכל להגיע אליך ולהקליט אותך בביתך או בכל מקום אחר שתבחר.

בכל שאלה נוספת אנו זמינים ב08-9410113 / 054-5586620

נגישות